1 / 4
prikolica
10 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.05.2022 17:17

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Prikolica za na kola so dimenzii 110/75/40
Moze i zamena za apen vespa do 50 cc so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава / Можна е замена од:

igor
Потврден огласувач
078348079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам