Logo

2MOTORI ZA LADA 8VENTILSKI

Број на оглас: 3222006 | Објавен на: 12.09.2019, 12:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: 110

Tип на делови: Мотори

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


2 MOTORI ZA LADA 1.5 8 VENTILI INJEKSION KOMPLET I MENJACI 2 KOMADA ISPRAVNI 100% .CENA PO DOGOVOR ...TE ZA KONTAKT ISKLUCIVO NA 071-249-621 GORAN...MOZE I NA VIBER I MESENGER

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 saso