1 / 1
Custom choper suzuki intruder 800 na delovi
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.02.2022 13:27

Кичево

Марка:

Suzuki

Вид:

Туринг

Година:

1990

Модел:

Intruder

Километри:

55000

Custom choper Suzuki Intruder 800, racna izrabotka, na delovi ili cel. Bez dokumenti moze zamena za vozilo na bg tabli

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

/
Потврден огласувач
071263159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам