1 / 12
Се продава куќа
200.000 €
16.03.2023 23:01

Штип / Штип

Број на соби:

12

Квадратура:

442 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1982

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Драѓи Иванов бр. 3

Се продава семејна куќа во населба Деснаци (Блок 77)
Контакт на тел. 071/223-692

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

sashko
Потврден огласувач
077957215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам