1 / 3
Куќа во близина на ОУ.Кирил и Методиј
1 €
30.03.2019 22:39

Велес / Велес

Број на соби:

6

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

нема m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Архиепископ Михаил 174

Се продава куќа во близина на ОУ Кирил и Методиј (стари фурни),можна е и замена за стан

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070200823
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам