1 / 6
SYM 125CC 2006g so MK Tabli
1.200 €
03.04.2020 19:30

Тетово / Тетово

Марка:

SYM

Вид:

Скутер

Година:

2006

Модел:

125

Километри:

30000

SYM 125cc 2006g registriran so MK tabli novi gumi servisiran spremen za sezona.
Moze zamena za gradezen materijal ,pvc prozori,sanitarija.
P R O D A D E N O ! ! !

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
071224661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам