1 / 5
Yamaha r6 2008
5.000 €
31.03.2019 13:58

Боговиње / Тетово

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2008

Модел:

R6

Километри:

500000

Yamaha r6 godina2008
Full rizoma
Novi gumi
Full servis
Spremen za sezona
Mnogu socuvan


Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Senad
Потврден огласувач
072611892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам