1 / 2
Jumper jungle
4.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.03.2019 14:07

Гевгелија / Гевгелија

Na prodaju jumper jungle, skoro nov, koriscen za jedno dete, jumper je isti kao na slici

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Бебешки /Детски Играчки

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
078698181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам