Logo

kawasaki ninja 300 annirversary 2016

Број на оглас: 3222964 | Објавен на: 16.09.2019, 20:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Kawasaki

Вид: Спортски

Година: 2016

Модел: ninja 300 annirversary

Километри: 30000

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


prodavam kawasaki ninja 300 annirversary moze zamena za atv

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  zarko

Потврден огласувач