Logo

Prodavam niva vo selo oresani.....

Број на оглас: 3223205 | Објавен на: 26.07.2020, 11:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1036 m²

Цена: 3.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Магацини

Вид на оглас: Се продава


Продавам нива во село Орешани со површина од 1036 m2. Контакт АНИТА 076222467 ЉУПЧО 071825078 samo na ovie broevi 😀

 Скопје    Општина:Зелениково

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач