Se bara vrab.cimerka za stan n.zeleznicka Skopje
180 €
31.03.2019 20:00

Аеродром / Скопје

Se bara vrabotena cimerka za stan so dve spalni, x 90€ od soba ili vkupno 180€, sloboden od 15 April '19
Ana 075 774307

Категорија: Недвижности / Цимер / ка

Се продава од:

Ana
Потврден огласувач
075774307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам