Logo

Kolicka chicco 3vo1

Број на оглас: 3223358 | Објавен на: 27.05.2020, 08:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.400 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kolicka Chicco so relaksator I korpa za bebe.vo odlicna sostojba maksimalno zacuvana.moze da se vidi na slikite.

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Lazar

Потврден огласувач