Се продаваат грамофонски плочи и касети
50 €
Цената не е фиксна
01.11.2019 17:53

Велес / Велес

Се продаваат лонг-плеј грамофонски плочи и касети, странска и YU музика, во добра состојба, достапни и одредени лимитирани изданија.
Цена по договор.

Категорија: CD, DVD, VHS Музика, Филмови / Грамафонски плочи

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070870780
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам