1 / 8
Se prodava Peugeot 407 vo odlicna sostojba , cena povolna.
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.04.2019 21:08

Демир Хисар

Марка:

Peugeot

Модел:

407

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2019

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Se prodava Peugeot 407 , 3.0 Sport , vo super sostojba . Cena po dogovor....

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gabriela
Потврден огласувач
078276786
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам