1 / 5
poluprikolka SHMITZ platforma
1.800 €
Цената е фиксна
05.04.2019 14:46

Богданци / Гевгелија

sasija neostetena,potrebni sitni popravki, proizvodstvo 1996 g. dolga 13,60 m. nosivost 26.350 kg. jastuci novi, gurtni solidni.

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од: Претпријатие

eleni sped
Потврден огласувач
078403535
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам