Logo

Samotni cigli,greaci,postolje,termostat,vntilatori

Број на оглас: 3224148 | Објавен на: 15.09.2019, 08:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 20 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Delovi od termo pecka 4,5kw - ka:
- samotni cigli - shamotni cigli - шамотни цигли - tri dimenzii(vidi sliki)
- greaci
- ventilatori
- termostat
- postolje so moznost da mu se stavat trkalca
Vidi sliki
071/740 - 543

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  .....

Потврден огласувач