Продавам Куќа кај Шарената Џамија и Паркот во Тетово
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.02.2022 17:51

Тетово / Тетово

Број на соби:

11

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

тетово

Продавам куќа кај Шарената џамија, паркот и гимназијата во Тетово , куќата е на 3 спрата, секој спрат е со површина од 60м2, има мал двор и подрум . Цена по договор. Телефон, 078 262 563

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ljupcho
Потврден огласувач
078 262 563/078 883 726
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам