se prodava gradezno ne izgradeno zemjiste
По Договор
01.04.2019 19:54

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

8000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

se prodava gradezno ne izgradeno zemjiste 8000 metri kvadratni sprema sumski.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Tose
Потврден огласувач
078390103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам