Logo

Motokultivator 509 so freza.

Број на оглас: 3224284 | Објавен на: 12.07.2019, 15:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Prodavam motokultivator so freza i pllug vo dobra sostojba 078347370

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Nehat