1 / 6
Vrati Prozorci
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.04.2019 22:16

Струга / Струга

Se prodavat vrati prozoci Skoro novi Sllovenski So
Termopan -So Polovina cena
2 Vleni vrati-Dobro Raboteni Ednata od Kosten Drugata od Orev
2 Balkonski Vrti Sllovenski ,So Dimensia 80x220
11 Prozorci -80x140
Na ovoi broj -070-635-513
070-635-513

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Asan
Struga
Потврден огласувач
072514807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам