1 / 3
Kopacki br 37 noviii veles i skopje
900 МКД
Цената е фиксна
11.11.2019 19:56

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Останато

Големина:

37

Боја:

Зелена

Ednas noseni se gleda od slikite
Br 37 kupeni duplo poskapo
Lokacija veles i skopje

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам