1 / 8
Vikendica-niva gorno orizari
8.999 €
24.11.2022 01:19

Битола / Битола

Број на соби:

2

Квадратура:

30 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

3300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1985

Година на реновирање:

1985

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

gorno orizari

NIVATA SE NAOGA GORNO ORIZARI STARIOT AERODROM MESTO VIKANO
SUTEJCA.3300kv VO NIVATA SE ISKOPANI BUSENI DVA BUNARI 8m i 10m DLABOCINA I MOTORCE ZA VODA VADENJE MOZI DA RABOTI PO CEL DEN.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
079327114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам