Logo

Zidno svetlo, dve plafonjerki

Број на оглас: 3224875 | Објавен на: 03.09.2019, 14:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 100 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Ѕидни лампи

Вид на оглас: Се продава


Zidna svetlo so dve mali fasonki socuvano 200den.
Plafonjeka 100den.
Plafonjerka pomala 100den.
071/740 - 543

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  .....

Потврден огласувач