1 / 1
Bas pojacalo
20.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.01.2023 14:13

Тетово / Тетово

Se prodava glava i kabina zaedno.
Behringer BX3000t so kabina 15ka zvucnik Bugera.
Pojacaloto e ekstra!

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Се продава од:

S
Потврден огласувач
071397760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам