1 / 8
BMW X5
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.04.2019 15:17

Валандово

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2020

Сила на моторот:

218 kw / 296 ks

Kolata e vo ekstra sostojba..
MOZE ZAMENA DAJTE PONUDA :
BMW AUDI GOLF

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gogi
Потврден огласувач
072305300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам