1 / 2
Канцелариски комплет Биро
9.600 МКД
02.04.2019 15:45

Ѓорче Петров / Скопје

Комплет биро со конф.маса и 4 клуб столици.Биро 156х58 .Конф.маса 140х70цм .столиците како на сликата.Призводстово Камник сло.

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски материјали

Се продава од:

Зоран Крстевски
Потврден огласувач
070205597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам