1 / 3
Orsha DAIWA PROCASTER 4000 A
3.000 МКД
Цената е фиксна
02.04.2019 19:34

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

100% Original DAIWA PROCASTER A series Spinning Fishing Reel

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Останато

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
078280107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам