1 / 2
Servis za bela tehnika
111 €
30.11.2022 16:53

Аеродром / Скопје

Servis za bela tehnika vrsi servis na :
masini za perenje
masini za SUSENJE
masini za sadovi
frizideri
Spoleti
pravosmukalki
I mali aparati za domakinstvo
za celo Skopje
078562021

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервиси за Бела техника

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078562021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам