1 / 12
Optika
200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.04.2019 09:08

Битола / Битола

Se prodavaat tri optichki nishani koristeni edna sezona Bushnell , Niko Stirling i VOMZ .

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076477283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам