1 / 2
Кревет брачен
6.490 МКД
Цената не е фиксна
21.03.2022 13:48

Карпош / Скопје

Кревет / Krevet
брачен / bracen

димензии: 200cm x 160cm
(со простор за чување постелнина.)

БАРАЈТЕ НА ТЕЛ: 071 - 278 - 988 (Зоран)

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Z
Потврден огласувач
071289611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам