1 / 12
Se iznajmuva stan strog centar
30 €
Цената е фиксна
17.09.2022 13:40

Охрид / Охрид

Stanot e klimatiziran i ima kapacitet 2+2 cenata e menliva vo zasisnost od periodot i brojot na gosti.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078252707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам