Logo

Menuvach za accent 2ka 2000god.1.5 benzinec

Број на оглас: 3225821 | Објавен на: 27.02.2020, 09:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Accent 2000god.

Tип на делови: Менувачи

Цена: 90 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam menuvach za hyndai accent 2000god.1.5 benzinec vo odlicna sostojba info na 071212404

 Скопје    Општина:Илинден

Прати Е-Маил

 Golf

Потврден огласувач