1 / 3
SHENNIU Traktor
1.200 €
Цената не е фиксна
03.04.2019 18:16

Демир Хисар

Se prodava SHENNIU traktor.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Дејан Лозанов
Потврден огласувач
078367502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам