1 / 8
Pedijatriska digitalna vaga za bebinja, (вага ваги )
150 €
Цената не е фиксна
08.03.2023 18:27

Карпош / Скопје

Se prodava vaga za bebinja do 15 kg. Moze da se bazdari, nikogas ne e upotrebuvana. Tasot moze da se smeni.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Драган
Потврден огласувач
071276378
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам