Prodavam odlicen plac
4.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.06.2019 09:56

Демир Хисар

Квадратура:

800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac od 800m2 vo selo Sloestica.Placot ima voda struja,i se naoja na sredselo karsi domt

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Alexandar
Потврден огласувач
070260815
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам