1 / 7
GRADEZNA PARCELA DO UCILISTETO STIV NAUMOV
По Договор
30.08.2022 20:07

Битола / Битола

Квадратура:

386 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavame gradezna parcela 386 m2 so pravo na gradba 10.2 m visina.Vosklop na zgradata ovozmozeno e i cetiri parking mesta. Parcelata e na ul.Peco Bozinovski so vlez od glavnata ulica.Cenata e predmet na dogovor kako i so moznost da se plati so izgradena stambena povrsina.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

STELA AS
Потврден огласувач
078342180
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам