1 / 1
Izdavam kuka vo strog centar na ul.Vanco Prke
1 €
22.07.2021 09:18

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1994

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ul.Vanco Prke

Se izdava kuka so dva sprata (imaat posebni vlezovi) vo strogiot centar na Stip na u. Vanco Prke , na ednosmernata nad Riem.
Kukata e opremena, renovirana, i moze da se smesat od 4-8 lica,
Mebelot e nov, ima novi kreveti i duseci, nova kujna, pvc prozorci, medijapan vrati, led-tv vo site sobi so kabelska i internet.
Kukata e vednas vseliva i bez gazdi.
Cena po dogovor.
078/ 473-445

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Oglas
Потврден огласувач
076/464-696
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам