1 / 2
Se prodavaat prozorci
5.000 €
13.12.2019 09:37

Куманово / Куманово

Se prodavaat prozorci so duplo staklo i roletni, slovenecki. Dimenzii 100x140, 120x140 i 140 x 140.

Cena za site 3 komplet, 5000 den. Moze i poedinecno

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071 933 303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам