1 / 12
Se izdava celosno namesten stan
200 €
Цената е фиксна
12.04.2022 17:26

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

42 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Se izdava celosno namesten stan
Dogovor na minimum 1 godina !

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Mile
Потврден огласувач
077926655
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам