BARAM RABOTNICKA VO UGOSTITELSTVO
6 МКД
01.02.2020 10:18

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Општи работни места

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram rabotnicka za vo ugostitelstvo za neopredeleno vreme.Mesecna nadoknada po dogovor.informacii samo na tel. 075 318 OI9

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

dime
Потврден огласувач
078448422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам