1 / 9
NOVO NOVO Okapnici za prozori od PVC materijal
650 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.06.2019 18:38

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Novo Novo Novo. Novo na pazarot !!! Pvc Okapnici,polici za prozori i balkoni od vrven kvalitet!!! Gi imame vo razlicni niansi... Sirina 16 cm ,20 cm i 25 cm a dolzina 3 metri!!
Gi izrabotuvame po vasi dimenzii...
Imaat Garancija za kvalitet....
Cenata 650 denari po metar...

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Се продава од:

izishop
Потврден огласувач
071233670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам