1 / 1
Судски превод
250 МКД
17.04.2019 20:13

Ѓорче Петров / Скопје

Вршиме квалитетен и брз судски и секаков вид на стручен превод од италијански на македонски јазик и обратно. Исто така нудиме и услуги од типот: изработки на семинарски, дипломски и магистерски трудови, приватни часови за изучување на јазикот на регуларно и интензивно ниво во домот на ученикот или подготовка на материјал за изучување по желба и потреба на ученикот, подготовка за полагање испити, итн.
Телефон за контакт: 078 597 058
Е-маил: prevodi.info@gmail.com

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од:

ivana cikova
Потврден огласувач
078597058
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам