Logo

Se prodava kuca

Број на оглас: 3228744 | Објавен на: 10.12.2019, 11:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 120 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 210 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Празен

Година на градба: 1960

Година на реновирање: 2015

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Запад

Адреса: Ul. 4juli Br. 76

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuca so cist imoten list, so razrabotena avtoperalna na najubava lokacija vo gradot, 100m od opstina. Cena po dogovor.

 Branko