1 / 1
ПРОДАВА ЧЕКРЕК ЗА ВЛЕЧЕЊЕ И ПОДИГАЊЕ
2.000 МКД
02.05.2019 07:42

Охрид / Охрид

Се продава нов чекрек за дигање и влечење

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Виктор
Потврден огласувач
071209286
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам