Logo

Honda CBR600 F4 Moze zamena

Број на оглас: 3228884 | Објавен на: 28.11.2019, 22:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Спортски

Година: 2002

Модел: CBR 600 F4

Километри: 45000

Цена: 2 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam ili menuvam Honda Cbr 600 f4 2002 godina so mnogu dodatna oprema.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач