1 / 5
Ortlieb Classic back paniers
100 €
Цената е фиксна
15.06.2021 10:10

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

10 "

Големина на рам:

Останато

Ortlieb Classic back paniers waterproof. Novi neupotrebeni nitu ednas. So niv odi i mala stranicna waterproof torbicka. Idealni za bike touring. Cena fiksna 100eur. Info na tel.072254401

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zikica
Потврден огласувач
072254401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам