1 / 2
SE PRODAVA PLAC ZA ZGRADA
1 €
06.03.2021 23:31

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 1500 m2 so dve markici za zgrada p+4, visocina H=16.20 m. Cena po dogovor.
Vlatko 070 318 320

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava plac za kukja vo Drugovo

20 €

Plac na regionalen pat za Prilep

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам