1 / 1
Prodavam LED plafonki ( lusteri , svetla, )
180 МКД
01.06.2021 20:34

Прилеп / Прилеп

Продавам вградни LED плафонки округли и коцкеси
18 W -180 денари 24 W 250 денари

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070567530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам