1 / 9
СЕ ПРОДАВА ЦЕЛОСНО ОПРЕМЕНА ПРИКОЛКА ВО “ГРАДИШТЕ” – ОХРИД
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.04.2019 21:24

Охрид / Охрид

Продавам приколка во Градиште - Охрид која поседува:
- целосно опремена кујна (шпорет, фрижидер, целосни елементи + прибор за користење)
- два дупли кревети, наткасни, шкаф
- масичка, две фотељи на спуштање со можност за престој на повеќе лица и многу други работи кои можете да ги погледнете и на сликите.

Приколката е во одлична состојба, како однадвор така и одвнатре. За цена и за било кои подетелни информации ве молиме да се обратите на: 071 260 899.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

Кире
Потврден огласувач
071260899
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам