1 / 3
Itno Se prodava stara golema kukja
12.000 €
Цената не е фиксна
19.06.2019 18:06

Велес / Велес

Број на соби:

4,5

Квадратура:

137 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

00 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Север

Адреса:

Toshe sazdov 33

Se prodava stara golema kukja mnogu evtino i itno.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071221738
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам